Aktuality
projektu

Náš projekt je neustále v pohybu a každý den se kolem něj děje něco nového – přednášky v různých městech, natáčení spotů, herecké zkoušky či změny programu. Níže se dozvíte, co se právě děje.

Změny v silničním zákoně

Jak všichni účastníci silničního provozu jistě zaznamenali, od letošního roku platí nový silniční zákon, který přináší určité změny v chodu silniční dopravy.

Senior bez nehod IV.

Na začátku roku bylo schváleno již čtvrté pokračování úspěšného projektu „Senior bez nehod“. Hlavním cílem projektu je dlouhodobě přispět k minimalizaci výskytu závažných dopravních nehod seniorů.

PF 2024

S blížícím se koncem roku přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce mnoho zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů.

Ukončení veřejných akcí

S ukončením teplých podzimních dní jsme ukončili také veřejné akce projektu. Na těchto akcích jsme se setkali s velmi pozitivními reakcemi ohledně bezpečnosti seniorů na silničních komunikacích.

Blíží se přezutí pneumatik

Vždy, když se blíží období přezutí pneumatik na zimní, kolují mezi řidiči zažité mýty, které je třeba uvést na pravou míru.

Letní akce jsou v plném proudu

Letní akce jsou v plném proudu. Stále častěji na letních akcích potkáváme lidi, kteří náš projekt znají a diskutujeme s nimi o našich divadelních představeních, které buď znají z vlastní zkušenosti a nebo z vyprávění od svých známých.