Aktuality
projektu

Náš projekt je neustále v pohybu a každý den se kolem něj děje něco nového – přednášky v různých městech, natáčení spotů, herecké zkoušky či změny programu. Níže se dozvíte, co se právě děje.

Ohlednutí za rokem 2022

V období celoroční rekapitulace a novoročních předsevzetí děkujeme všem účastníkům projektu Senior bez nehod a to jak velkému počtu diváků, tak i členům realizačního týmu tohoto projektu. Přejeme příjemné prožití svátečních dní a v novém roce mnoho zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů.

Elektrokoloběžky v dopravě

Na našich přednáškách se velmi často setkáváme s dotazy na elektrokoloběžky v dopravě. Vysvětlujeme tedy našim posluchačům, že z pohledu legislativy je totiž mezi koloběžkou s výkonem elektromotoru 250 W a třeba 1000 W obrovský rozdíl.

Vladimír Hron byl moderátorem našich dvou akcí

Dne 29.9.2022 proběhl v Karlových Varech a Chebu Den seniorů. Hlavním moderátorem těchto dvou akcí byl známý moderátor, imitátor a zpěvák Vladimír Hron, který oživil svou přítomností celý průběh programu.

Doprava na cyklostezkách

Při představením na česko-polských hranicích (například v Bohuslavicích) se již několikrát rozvířila debata o problému dopravy na cyklostezkách, prolínajících se na pomezí Česka a Polska.

Jaro se pomalu hlásí o slovo

Díky stále se zlepšující epidemické situaci máme to potěšení Vás informovat, že divadelní představení projektu Senior bez nehod se opět naplno rozjíždějí do všech koutů České republiky.

Vydali jsme nový zpravodaj

Jedná se o edukativní materiál, ve kterém se dozvíte, jak můžete být i v seniorském věku aktivními účastníky silničního provozu. Zpravodaj můžete shlédnout zde.