Termíny turné

Zajímá vás, zda tour zavítá i do vašeho města? Tato sekce přináší jak termíny a informace o nejbližších přednáškách, tak mapu všech měst, kde se s naší tour podíváme.

Napsali o nás

Letovice
19.4.2023

Dobrý deň, chcela by som sa týmto poďakovať za veľmi peknú besedu, ktorá sa uskutočnila v našom klube dôchodcov Letovice. Náš klub organizuje pre svojich členov rôzne vzdelávacie a poznávacie akcie každý týždeň. Dnes sme si vypočuli besedu pre nás, seniorov, ako sa máme správne chovať v rámci cestnej premávky. Celej akcie sa zúčastnila veľká časť nášho klubu. Akcia sa nám veľmi páčila, bola náučná ale aj veselá. Dúfame, že až budete mať naštudovanú novú, zaujímavú tému, tak zase prídete medzi nás. Prajem Vám veľa úspechov vo Vašej práci.

Postřelmov
21.2.2023

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za krásnou přednášku. Příjemně jsme prožili dopoledne s našimi obyvateli. Přednáška byla přínosná a vystupující byli velice příjemní. Všem velice děkuji.

Otrokovice
19. 1. 2023

Dnes nás navštívila velmi milá návštěva z Krnova a přivezla nám spoustu zábavy, ale i poučení se svým projektem Senioři bez nehod. Dozvěděli jsme se, jak se mají senioři chovat jako chodci, řidiči, ale i jako spolujezdci. Na čem všem záleží, co se musí hlídat a dodržovat, neboť jde doslova o život. Moc se nám přednáška líbila, promyšlená kombinace předem natočených scének s herci paní Obermaierovou a panem Štědroněm a hovorů s odborníky a spolu s tím vstupy a scénky herců, kteří byli přítomní. A moderátor byl prostě úžasný – na jeho vtipy se vzpomínalo ještě ve výtahu. Moc děkujeme a držíme palce, ať se i jiným seniorům představení líbí tak jako nám v Otrokovicích!

Pavlovice u Přerova
17. 1. 2023

Ráda bych Vám a vašim kolegům touto cestou poděkovala za přednášku,