Termíny turné

Zajímá vás, zda tour zavítá i do vašeho města? Tato sekce přináší jak termíny a informace o nejbližších přednáškách, tak mapu všech měst, kde se s naší tour podíváme.

Napsali o nás

Chlebičov
1. 3. 2022

Všichni jsme se výborně bavili a snad i poučili. Vaše kolegyně a kolegové byli milí, přátelští, vstřícní – senioři, zvlášť naši starší, přece jen potřebují speciální přístup – a za to bych velmi ráda poděkovala. Je moc hezké vidět, jak Vás Vaše práce baví, ale hlavně to, jak baví ty, kterým je adresována.
Srdečné díky, budu se velmi těšit na další setkání.

Kravaře
8. 9. 2021

Děkuji za divadelní představení. Myslím, že splnilo svůj účel a publikum bylo velmi spokojeno. Výkon především pana, který pořad uváděl a komentoval byl vysoce profesionální.

Ostrava – Mariánské hory
6. 9. 2021

Mnohokrát děkuji všem, kteří se na realizaci přednášek podíleli. Přednášky se líbily, poučily i pobavily.

Moravské Budějovice
15. 3. 2022

Divadelní přednáška se velmi líbila. Propojit slovo z jeviště k hercům a odborníkům na plátně bylo úžasné. Účinkující byli velice milí a přátelští. Myslím si, že mnoho řidičů v sále neznali některé značky. Jezdím už 60 let, ale nikdy jsem ještě neviděla značku „padací most a mlhu“, stále se máme co učit.

Medlov
2. 6. 2022

Chtěla bych Vám jménem všech našich klientů i jménem svým velice poděkovat za přednášku, která proběhla za hojné účasti v našem Senior Parku v Medlově 2.6.2022. Všichni ocenili profesionální přístup účinkujících, je vidět, že je to baví. Přednáška je dobře sestavená, srozumitelná, zábavná a poutavá.

Chuchelná
3. 3. 2022

Přednáška proběhla v pořádku, vše klaplo dle domluvy. Vystoupení účinkujících byla profesionální, všichni odcházeli spokojeni. Děkujeme za přednášku i příkladnou spolupráci.

Jaroměřice
25. 5. 2022

Vystoupení nás nadchlo, bylo skvěle připravené, vč. vlastní technické podpory, díky čemuž nám odpadla nutnost improvizovat a pomáhat vystoupení nachystat. Vystoupení bylo poučné, diváci si z něho odnesli užitečné informace i informační materiály. Podobná vystoupení bychom samozřejmě uvítali častěji.

Žďár nad Sázavou
16. 3. 2022

Děkujeme za krásné představení. Moc se nám i divákům líbilo. Oceňujeme propojení důležitých informací o bezpečnosti v silničním provozu s vtipnými scénkami a vsuvkami „na plátně“, které byly perfektně sladěné a načasované. Vystupující byli velice příjemní a musím říct, že se jednalo o příjemně strávený čas a ještě jsme se dozvěděli spoustu zajímavých i nových informací.

Bruntál
23. 2. 2022

Podle reakcí diváků se přednáška moc líbila. Hlavně byla poučná a zábavnou formou udělaná.

Jakartovice
23. 3. 2022

Celé vystoupení bylo zúčastněnými hodnoceno velmi kladně, přednáška má své opodstatnění v životě seniorů a všech občanů. Pokračujte dále v této záslužné činnosti a akcích.

Královské Poříčí
4. 5. 2022

Mnohokrát děkujeme za krásné a poučné divadelní představení, které se všem klientům moc líbilo. Každého koho jsem se ptala mi řekl, že to bylo hezké a zajímavé, takže žádné negativní hodnocení nemáme. Ještě jednou děkujeme.

Nezamyslice
28. 3. 2022

S přednáškou jsme byli maximálně spokojení. Vystoupení bylo profesionální, herci sympatičtí a měli velký úspěch u diváků. Líbilo se nám dobře sladěné promítání, které pasovalo do děje. Můžeme všem jen doporučit. Moc děkujeme, ať se vám s projektem daří.

Borotín u Boskovic
21. 4. 2022

Moc děkujeme za skvělou divadelní přednášku. Tím, že se jednalo o aktivní přednášku s vtipnými prvky, dokázala zaujmout. Diváci se něco nového dozvěděli a zároveň se pobavili. Myslím, že vystoupení splnilo naše očekávání.

Břeclav
1. 6. 2022

Kvalita vystoupení byla vynikající, spokojenost diváků byla veliká. Vzhledem k tomu, že po představení proběhla ještě malá diskuze, mohu konstatovat, že diváky představení zaujalo a bylo pro ně určitě přínosné.