Termíny turné

Zajímá vás, zda tour zavítá i do vašeho města? Tato sekce přináší jak termíny a informace o nejbližších přednáškách, tak mapu všech měst, kde se s naší tour podíváme.

Litovel

23. 3. 2023 - Opletalova 1148/10, 784 01 Litovel
10:00

Srdečně Vás zveme na divadelní přednášku projektu Senior bez nehod.

Nový Malín

23. 3. 2023 - Nový Malín 83, 788 03 Nový Malín
14:00

Srdečně Vás zveme na divadelní přednášku projektu Senior bez nehod.

Napsali o nás

Otrokovice
19. 1. 2023

Dnes nás navštívila velmi milá návštěva z Krnova a přivezla nám spoustu zábavy, ale i poučení se svým projektem Senioři bez nehod. Dozvěděli jsme se, jak se mají senioři chovat jako chodci, řidiči, ale i jako spolujezdci. Na čem všem záleží, co se musí hlídat a dodržovat, neboť jde doslova o život. Moc se nám přednáška líbila, promyšlená kombinace předem natočených scének s herci paní Obermaierovou a panem Štědroněm a hovorů s odborníky a spolu s tím vstupy a scénky herců, kteří byli přítomní. A moderátor byl prostě úžasný – na jeho vtipy se vzpomínalo ještě ve výtahu. Moc děkujeme a držíme palce, ať se i jiným seniorům představení líbí tak jako nám v Otrokovicích!

Pavlovice u Přerova
17. 1. 2023

Ráda bych Vám a vašim kolegům touto cestou poděkovala za přednášku, kterou jste si pro naše uživatele připravili dne 16.1.2023. Porozhovoru s účastníky mohu říct, že se jim přednáška moc líbila, a to i díky tomu, že byla realizována interaktivní formou. Vzhledem k tomu, že v nedávné době byla před budovou Chráněného bydlení vybudována nová tramvajová zastávka, ocenili naši uživatelé zejména informace týkající se bezpečného pohybu na přechodech a v blízkosti MHD. Vaše přednáška pro ně byla příjemným zpestřením.

Loštice
13. 1. 2023

Moc děkujeme za Vaši návštěvu u nás v Domově u Třebůvky v Lošticích. Uživatelům se představení moc líbilo, hlavně propojení divadelního představení s přednáškou, bylo to příjemné zpestření. Představení bylo naučné a pro uživatele určitě přínosné.

Bystřice pod Hostýnem
11. 01. 2023

Dobrý den, dnešního dne jsme se zúčastnili výše uvedené přednášky. V naší komunitní místnosti se nás sešlo 26 a byli jsme s průběhem nadšeni. Všichni 3 aktéři, co nás provázeli, včetně paní Strnadové byli milí, zábavní a profesionální. Něco z přednášky jsme si zopakovali, něčemu se přiučili. Vše se odehrávalo v přátelském propojení. Ocenili jsme tuto práci i nemalé úsilí při stavění celé projekce. Mnohokráte děkujeme.

Radkova Lhota
10. 1. 2023

Chtěla bych jménem našeho domova poděkovat za včerejší besedu Senior bez nehod, která byla díky hlavním protagonistům pro našich 38 klientů zajímavým a zábavným zpestřením 😊.

Třebůvky v Lošticích
13. 1. 2023

Moc děkujeme za Vaši návštěvu u nás v Domově u Třebůvky v Lošticích. Uživatelům se představení moc líbilo, hlavně propojení divadelního představení s přednáškou, bylo to příjemné zpestření. Představení bylo naučné a pro uživatele určitě přínosné.

Medlov
2. 6. 2022

Chtěla bych Vám jménem všech našich klientů i jménem svým velice poděkovat za přednášku, která proběhla za hojné účasti v našem Senior Parku v Medlově 2.6.2022. Všichni ocenili profesionální přístup účinkujících, je vidět, že je to baví. Přednáška je dobře sestavená, srozumitelná, zábavná a poutavá.

Břeclav
1. 6. 2022

Kvalita vystoupení byla vynikající, spokojenost diváků byla veliká. Vzhledem k tomu, že po představení proběhla ještě malá diskuze, mohu konstatovat, že diváky představení zaujalo a bylo pro ně určitě přínosné.

Jaroměřice
25. 5. 2022

Vystoupení nás nadchlo, bylo skvěle připravené, vč. vlastní technické podpory, díky čemuž nám odpadla nutnost improvizovat a pomáhat vystoupení nachystat. Vystoupení bylo poučné, diváci si z něho odnesli užitečné informace i informační materiály. Podobná vystoupení bychom samozřejmě uvítali častěji.

Královské Poříčí
4. 5. 2022

Mnohokrát děkujeme za krásné a poučné divadelní představení, které se všem klientům moc líbilo. Každého koho jsem se ptala mi řekl, že to bylo hezké a zajímavé, takže žádné negativní hodnocení nemáme. Ještě jednou děkujeme.

Borotín u Boskovic
21. 4. 2022

Moc děkujeme za skvělou divadelní přednášku. Tím, že se jednalo o aktivní přednášku s vtipnými prvky, dokázala zaujmout. Diváci se něco nového dozvěděli a zároveň se pobavili. Myslím, že vystoupení splnilo naše očekávání.

Nezamyslice
28. 3. 2022

S přednáškou jsme byli maximálně spokojení. Vystoupení bylo profesionální, herci sympatičtí a měli velký úspěch u diváků. Líbilo se nám dobře sladěné promítání, které pasovalo do děje. Můžeme všem jen doporučit. Moc děkujeme, ať se vám s projektem daří.

Jakartovice
23. 3. 2022

Celé vystoupení bylo zúčastněnými hodnoceno velmi kladně, přednáška má své opodstatnění v životě seniorů a všech občanů. Pokračujte dále v této záslužné činnosti a akcích.

Žďár nad Sázavou
16. 3. 2022

Děkujeme za krásné představení. Moc se nám i divákům líbilo. Oceňujeme propojení důležitých informací o bezpečnosti v silničním provozu s vtipnými scénkami a vsuvkami „na plátně“, které byly perfektně sladěné a načasované. Vystupující byli velice příjemní a musím říct, že se jednalo o příjemně strávený čas a ještě jsme se dozvěděli spoustu zajímavých i nových informací.

Moravské Budějovice
15. 3. 2022

Divadelní přednáška se velmi líbila. Propojit slovo z jeviště k hercům a odborníkům na plátně bylo úžasné. Účinkující byli velice milí a přátelští. Myslím si, že mnoho řidičů v sále neznali některé značky. Jezdím už 60 let, ale nikdy jsem ještě neviděla značku „padací most a mlhu“, stále se máme co učit.

Chuchelná
3. 3. 2022

Přednáška proběhla v pořádku, vše klaplo dle domluvy. Vystoupení účinkujících byla profesionální, všichni odcházeli spokojeni. Děkujeme za přednášku i příkladnou spolupráci.

Chlebičov
1. 3. 2022

Všichni jsme se výborně bavili a snad i poučili. Vaše kolegyně a kolegové byli milí, přátelští, vstřícní – senioři, zvlášť naši starší, přece jen potřebují speciální přístup – a za to bych velmi ráda poděkovala. Je moc hezké vidět, jak Vás Vaše práce baví, ale hlavně to, jak baví ty, kterým je adresována.
Srdečné díky, budu se velmi těšit na další setkání.

Bruntál
23. 2. 2022

Podle reakcí diváků se přednáška moc líbila. Hlavně byla poučná a zábavnou formou udělaná.

Kravaře
8. 9. 2021

Děkuji za divadelní představení. Myslím, že splnilo svůj účel a publikum bylo velmi spokojeno. Výkon především pana, který pořad uváděl a komentoval byl vysoce profesionální.

Ostrava – Mariánské hory
6. 9. 2021

Mnohokrát děkuji všem, kteří se na realizaci přednášek podíleli. Přednášky se líbily, poučily i pobavily.