SENIOR SE PŘIPRAVUJE NA NOVOU TOUR

  

Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům našich divadelních představení. Velmi si Vašeho zájmu vážíme a těší nás, že se naše kampaň setkává s pozitivními reakcemi, jak ze strany laické veřejnosti, tak ze strany odborníků na dopravní problematiku. Vážíme si toho, a je to nejspíš jeden z faktorů, který nám dopomohl k vítězství o realizaci dalšího ročníku „Senior bez nehod“. Budeme se těšit, že se opět setkáme na naší tour, jejíž spuštění plánujeme na podzim roku 2020. Do té doby připravíme novou prezentaci doplněnou o Vaše připomínky, nová videa a aktuální informace s dopravní tématikou.

Jestli máte o představení ve Vaší obci zájem, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@seniorbeznehod.cz nebo na telefonním čísle +420 606 065 385

Propagační stánek seniora bez nehod

  

V letních měsících jsme kromě klasických představení s herci a panem moderátorem zavítali do několika měst a obcí pouze s propagačním stánkem. Pomocí tohoto stánku si klademe za cíl větší povědomí o projektu, u všech občanů, nikoliv jen u seniorů. Se stánkem jezdil náš kolega Lukáš, který kolemjdoucí informoval o následujících představeních v okolí, rozdával brožury a odpovídal na veškeré dotazy. Součástí stánku byla také televize, ve které se odehrával záznam z představení. Se stánkem jsme zavítali např. do Chrudimi, Města Albrechtic, Palkovic, Kutné Hory a do Nymburku.

O seniora bez nehod je zájem

  

Ke konci června 2019 jsme uspořádali téměř dvě stovky představení Senior bez nehod po celém území České republiky. Divadelní přednášku navštívilo přes 10 tisíc diváků. Průměrná návštěvnost je více než 60 návštěvníků na jedno představení. Nejvyšší návštěvnost jsme zaznamenali v Moravskoslezském kraji, v Karviné se přišlo na nás podívat přes 270 návštěvníků, přes 200 diváků jsme zaznamenali také v Přerově. V několika případech převzali patronát nad akcí také představitelé měst a obcí. Naše tour však zdaleka nekončí. Už v této době se domlouvají na mnoha místech republiky další přednášky, které se uskuteční do konce roku 2019.

PF 2019

  

Chceme Vám touto cestou popřát hezké prožití letošních Vánoc se všemi, které máte rádi, užívejte klidu a pohody. Přejeme Vám také hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v roce 2019.

Tour přednášek pokračuje

  

Projekt divadelních přednášek Senior bez nehod od svého startu navštívil přes padesát míst především na severu a jihu Moravy. Představení už vidělo přes dva a půl tisíce diváků. Další část turné o bezpečnosti seniorů v dopravě bude pokračovat také v příštím roce. Aktuální informace o přednáškách se dozvíte také na našem Facebooku.

Termín prvního přednáškového turné

  

S radostí Vám oznamujeme první potvrzený termín přednáškového turné. První turné tedy proběhne dne 10. 09. 2018 a bude se konat v Polance nad Odrou konkrétně v kině Retrostar v 11:00. Vstup je zdarma a jako bonus od nás obdržíte dárkové balíčky.

Srdečně se těšíme se na Vaši účast.

Natáčení edukativních spotů

  

Přípravy našeho projektu jsou v plném proudu. Zrovna minulý týden jsme natáčeli televizní spoty s našimi hlavními hvězdami – paní Jaroslavou Obermaierovou a panem Jiřím Štědroněm. Natáčení, které je přece jen věc náročná, jsme si společně všichni báječně užili a i počasí jsme měli objednáno skvěle.