PF 2019

  

Chceme Vám touto cestou popřát hezké prožití letošních Vánoc se všemi, které máte rádi, užívejte klidu a pohody. Přejeme Vám také hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v roce 2019.

Tour přednášek pokračuje

  

Projekt divadelních přednášek Senior bez nehod od svého startu navštívil přes padesát míst především na severu a jihu Moravy. Představení už vidělo přes dva a půl tisíce diváků. Další část turné o bezpečnosti seniorů v dopravě bude pokračovat také v příštím roce. Aktuální informace o přednáškách se dozvíte také na našem Facebooku.

Termín prvního přednáškového turné

  

S radostí Vám oznamujeme první potvrzený termín přednáškového turné. První turné tedy proběhne dne 10. 09. 2018 a bude se konat v Polance nad Odrou konkrétně v kině Retrostar v 11:00. Vstup je zdarma a jako bonus od nás obdržíte dárkové balíčky.

Srdečně se těšíme se na Vaši účast.

Natáčení edukativních spotů

  

Přípravy našeho projektu jsou v plném proudu. Zrovna minulý týden jsme natáčeli televizní spoty s našimi hlavními hvězdami – paní Jaroslavou Obermaierovou a panem Jiřím Štědroněm. Natáčení, které je přece jen věc náročná, jsme si společně všichni báječně užili a i počasí jsme měli objednáno skvěle.